Türkiye’deki Deniz Kayakçıları – Sea Kayakers of Turkey

Türkiye’de deniz kayağı ile ilgilenenlerin sayısı çok fazla değil. Bu alanda hizmet veren şirketler, kulüpler, kişiler sayılı. Öyleyse, zaten elimizde az olan kaynakları iyi değerlendirmeliyiz. Belki Ege’nin bir ili/ilçesinde bu sporu yapmak istiyorsunuz fakat arkadaş bulamıyorsunuz. Oysa ki belki de arka sokağınızda ilgili biri daha var, nereden bileceksiniz. Türkiye’deki Deniz Kayakçıları projesi bu topluluğu büyütmek amacını gütmektedir.

Zaman zaman uzun turlar planlayan (çoğunlukla da yabancı) kayakçıların yerel bilgilere, lojistik desteğe ihtiyacı bulunuyor. Bu kişilere (belki de yarın size) nerede, kimlerin, ne şekilde destekte bulunabileceği konusunda elimizde derlenmiş bir kaynak yok. Bu veritabanına kayıt olarak Türkiye’deki Deniz Kayakçıları projesine destek vermiş olacaksınız.

Türkiye’deki Deniz Kayakçıları !

Bu sporla uğraşanların oluşturduğu topluluğu büyütmek amacıyla, Türkiye’de bu işe gönül vermiş, yapan – yapmak isteyen kişilerin harita üstünde yerlerini gösteren bir veritabanı oluşturmak istedim. Siz de bu veritabanının bir parçası olmak isterseniz lütfen haber verin. kayavolkan@gmail.com

Aşağıdaki harita taslak bir çalışmadır, yeni kişiler eklendikçe ve yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir. Eğer siz de bu sporla uğraşıyorsanız, çevrenizde bu sporla uğraşan kişiler ya da kulüpler varsa bizimle yukarıdaki e-posta adresinden irtibata geçin.

Sea Kayakers of Turkey

Map showing the locations of people who are interested in kayaking and clubs in Turkey. If you would like to be a part of this or to get any knowledge please contact kayavolkan@gmail.com